_

تعمیر اجاق گاز

خرابی اجاق گاز که یکی از کلیدی ترین وسایل هر آشپزخانه ایست، نه تنها باعث اعصاب خوردی و کلافگی شما می شود، بلکه تا رفع مشکل و تعمیر اجاق گاز نیز شما را مجبور به سفارش غذا و صرف هزینه دوچندان می نماید.

برخی از افراد تعمیرات اجاق گاز را سرسری گرفته و از خطرات احتمالی که در صورت رعایت نکردن موارد ایمنی و استانداردهای وسایل گازسوز ممکن است روی دهد، آگاهی ندارند. پیش از رفع مشکل اجاق گاز خود، به این موضوع بیاندیشید که تعمیرات غیر اصولی و غیر حرفه ای، می تواند منجر به نشتی گاز و بروز سوانح خطرناکی شود؛ لذا بهتر است این موضوع را جدی گرفته و حتما از افراد ماهر و متخصص جهت تعمیر اجاق گاز خود کمک بگیرید.

  • سرویس اجاق گاز
  • نصب اجاق گاز
  • تعمیر اجاق گاز
  • عیب یابی مشکلات رایج

اجاق گاز که در مدل های مختلفی چون گازهای مبله، گازهای رومیزی یا صفحه ای و همچنین گازهای توکار و … استفاده قرار می گیرند، معمولا با مشکلات رایجی رو به رو می شوند که تجربه آنها برای بسیاری از ما آشناست.

روشن نشدن، جرقه نزدن فندک، ریختن مواد غذایی و چربی ها و گرفتگی و مسدود شدن سوراخ های سرشعله، ایراد در ترموکوبل، بوبین، ترانس و شیر گاز و همچنین بهم ریختن تنظیمات و از کار افتادن فرگازها از جمله رایج ترین مشکلات اجاق گازها به شمار می روند که رفع آنها توسط متخصصین مرکز تخصصی تعمیرات اجاق گاز برای تمامی مدل های مختلف اجاق گازها در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

_

خدمات پس از فروش اجاق گاز

خدمات پس از فروش اجاق گاز یکی از مؤثر ترین اهداف بارازیابی محصولات و لوازم خانگی است که توانسته است طی سال‌ها تلاش در صدها مرکز تخصصی تعمیرات اجاق گاز گام بزرگی را در زمینه تعمیر ، سرویس و خدمات پس از فروش اجاق گاز بردارد.

با وجود این پشتیبانی، شما حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی تنها نیستید و اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات اجاق گاز به صورت شبانه روز در مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

در صورتی لوازم خریداری‌ شده شما دارای گارانتی می باشد و اعتبار گارانتی دستگاه تمام نشده است از شماره سریال محصول خود که داخل دفترچه گارانتی است استفاده کرده و با شماره های داخل دفترچه تماس برقرار کنید.

_

آکو سرویس چه خدماتی را برای تعمیر اجاق گاز ارائه می‌دهد؟

تعمیر اجاق گاز رومیزی

تعویض ترموکوپل اجاق گاز رومیزی

تنظیم شعله اجاق گاز رومیزی

تعویض شیشه اجاق گاز

تعمیر فر اجاق گاز

تعمیر ترموستات اجاق گاز

تعمیر فندک و مشعل اجاق گاز

_

نماینده معتبرترین برند های ایرانی و خارجی

آکو سرویس با افتخار ، بیش از ده سال است که به عنوان نمایندگی تعمیرات معتبر ترین برند های ایرانی و خارجی فعالیت می کند.

تعمیر اجاق گاز اخوان

تعمیر اجاق گاز مکث

تعمیر اجاق گاز میکس

تعمیر اجاق گاز کن

تعمیر اجاق گاز اگنر

تعمیر اجاق گاز دانو

تعمیر اجاق گاز بلینی

تعمیر اجاق گاز پارس آفرین

تعمیر اجاق گاز بوش

تعمیر اجاق گاز اپکس

تعمیر اجاق گاز  گرین هوس

_

اجاق گاز شما نیاز به تعمیر دارد ؟

همین حالا می توانید فرم درخواست تکنسین را تکمیل کنید ، کارشناسان آکو سرویس در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین می توانید جهت دریافت مشاوره یا ثبت درخواست تعمیر اجاق گاز ، با شماره تلفن ۳۳۰۰۰۹۴۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

_

فرم درخواست اعزام تکنسین