هر آنچه باید درباره تعمیر فر برقی بدانید

 

سرویس فر برقی

بهتر است فر برقی شما سالی یک بار تخصص افراد متخصص سرویس شوند. سرویس کردن فر برقی باعث بهبود در عملکرد آن و در نتیجه پخت بهتر غذاها شده و همچنین باعث افزایش عمر آن می شود. در صورتی که برای سرویس فر برقی خود به متخصص نیاز داشتید می توانید با تکنسین های ما در آکوسرویس تماس حاصل نمایید.

نصب فر برقی

فر های برقی به دلیل سیستم برقی که دارند ممکن است کمی پیچیده به نظر آید ولی در اصل نصب فرهای برقی کار پیچیده ای نبوده و تنها کافیست که دو شاخه آن را درون پریز قرار دهید. اما اگر بار اولی است که با فر های برقی سر و کار دارید بهتر است جهت نصب آن حتما از مختصص کمک بگیرید. متخصصین آکوسرویس بهترین گزینه برای نصب دستگاه شما می باشند. این متخصصین شما را به خوبی راهنمایی می نمایند که طریقه استفاده به چه شکل می باشد.

 

عیب یابی و  مشکلات رایج فر برقی

تعمیرات فر برقی به دلیل نوع سیستمی که دارند و نحوه عملکردشان باید به خوبی از آن ها نگهداری کرد، در صورتی که متوجه شدید دستگاهتان دچار عیب و یا مشکلی شده است در اولین فرصت با بهترین نمایندگی تعمیر فر برقی تماس بگیرید. آکوسرویس یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر فر برقی در تهران می باشد. که دارای تنکسین های حرفه ای در این زمینه می باشد و در کمترین زمان ممکن تنکسین خود را به محل اعزام می نماید تا مشکل دستگاه شما را شناسایی و سریع بر طرف سازد.

در صورتی که با هر یک از مشکلات زیر در رابطه با فر برقی خود روبرو شدید، فارغ از برند و مارک و مدل دستگاه، میتوانید با مرکز تعمیرات و خدمات آکوسرویس تماس حاصل فرمایید تا  کارشناسان فنی ما شما را برای تعمیر فر برقی تان راهنمایی کنید .

فر روشن است اما به درستی کار نمی کند

گاهی ممکن است که فر روشن بوده اما غذا به درستی پخت نمی شود. علت این مشکل ممکن است سوختن یکی از المنت ها باشد. برای تشخیص این مشکل ابتدا تست کنید که کدام قسمت از غذا به درستی پخته نشده است. در صورتی که روی غذا سوخاری شده ولی غذا به خوبی پخته نشده ممکن است مشکل از المنت پایین که مسئولیت پخت اصلی غذا را برعهده دارد، باشد و در صورتی که غذا به خوبی پخته شده ولی روی غذا سوخاری نشد ممکن است المنت بالایی دچار مشکل شده باشد. برای تشخیص این مشکل بدون قرار دادن غذا داخل فر، آن را روشن کرده و در صورتی که هر کدام از المنت ها سرخ نشد باید تعویض گردد.

علت کم یا زیاد شدن حرارت فر

گاهی این مشکل پیش می آید که حرارت فر یا بیش از حد زیاد شده و یا دارای حتی دارای عدم حرارت باشد. این مشکل ممکن است به دو دلیل اتفاق بیفتد، اولین دلیل خرابی ترموستات و مشکل بعدی خرابی سنسور دما می باشد. در صورت خرابی هر کدام، یک کد خطا بر روی صفحه نمایش فر، نمایش داده می شود.

المنت سالم بوده ولی همچنان فر به درستی کار نمی کند

در صورتی که المنت ها سالم بوده ولی همچنان فر به درستی گرم نمی کند ممکن است مشکل از برد کنترل الکترونیکی باشد. گاهی نیز ممکن است مشکل از برق ساختمان باشد بنابراین قبل از انجام هر کاری از اتصال برق ساختمان اطمینان حاصل نمایید و در صورت وصل بودن برق اصلی برد اصلی را چک کرده زیرا ممکن است برق برد دچار مشکل شده باشد. از آن جا که این کار نیاز به مهارت زیادی بوده بهتر است این کار را به دست افراد حرفه ای بسپارید. در صورتی که نیاز به متخصص داشتید می توانید با مهندسین ما در آکوسرویس تماس گرفته تا همکاران ما مشکل شما را حل کنند.

فر روشن شده و پس از گذشت مدت کوتاهی خاموش می شود

گاهی ممکن است فر روشن شده و پس از گذشت مدت کوتاهی خاموش شود در این صورت ممکن است فیوز برق دچار مشکل شده باشد. هنگام برخورد با این مشکل ابتدا اتصالات و سیم کشی ها را چک نمایید و در صورت عدم مشکل، نسبت به تعویض فیوز فر اقدام نمایید.

روشن نشدن فر برقی

در اولین مرحله بهتر است اتصال را مورد بررسی قرار دهید، وقتی برق در جریان باشد و جرقه زن کار نمی کند، مشکل جدی تری داشته و لا زم است با یک متخصص در میان گذاشته شود.

 

تعمیر لوازم خانگی در تهران (در محل)

جهت نصب، سرویس و تعمیر لوازم خانگی خود با متخصصین اکوسرویس تماس بگیرید: تلفن: ۳۳۰۰۰۹۴۴-۰۲۱

آکو سرویس متخصص تعمیر انواع لوازم خانگی (هود ، فر ، اجاق گاز و …)در تمام نقاط شهر تهران بصورت ۲۴ ساعته

تعمیر لوازم خانگی در شمال تهران، تعمیر لوازم خانگی در غرب تهران، تعمیر لوازم خانگی در شرق تهران، تعمیر لوازم خانگی در جنوب.

آکو سرویستعمیر فرتعمیر فر برقیتعمیر فر در تهرانتعمیر لوازم خانگی در تهرانفر برقی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *